mobilne.eu – producent aplikacji mobilnych na platformy Android i iOS. Tworzymy użyteczne, wydajne i stabilne aplikacje mobilne na platformy Android i iOS. Kluczową cecha naszych aplikacji jest łatwość i intuicyjność obsługi.

Zmiany w Google Maps

2018-06-28

Podczas konferencji Google I/O zostały przedstawione spore zmiany w aplikacji Maps. Nowości wdrażane będą stopniowo zarówno w aplikacji dostępnej na urządzenia z Androidem jak i iOS. W aplikacji pojawi nowa zakładka „Odkrywaj”. Zmieniony zostanie także interfejs oraz zostanie wprowadzona funkcja „Dla Ciebie” oferująca spersonalizowane informacje bazujące na indywidualnych preferencjach.

apple pay w polsce

Apple Pay w Polsce

2018-05-02

Apple zapowiedział uruchomienie w Polsce usługi Apple Pay. W pierwszej kolejności usługa ma być dostępna w bankach: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Getin Bank, mBank, Nest Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank. Mastercard poinformował na Twitterze, że wkrótce Apple Pay zostanie uruchomione również w PKO Banku Polskim.

Porządki w App Store

2018-04-04

Apple poinformowało we wrześniu 2017 deweloperów, że z dystrybucji zostaną usunięte wszystkie aplikacje, które nie zostały zaktualizowane pod kątem zgodności z nowszymi urządzeniami lub przestały być zgodne z aktualnymi wytycznymi. Usuwane są także aplikacje wprowadzają użytkowników w błąd, kopiujące wygląd lub podszywające się pod inne. Zablokowane zostały też programy do skanowania antywirusowego. Łącznie usuniętych zostało kilkaset tysięcy aplikacji. Po raz pierwszy liczba aplikacji w App Store zmniejszyła się.

iPhone X zdetronizowany

2018-03-03

Serwis DisplayMate przeprowadził dokładną analizę laboratoryjną. Wyniki testów są bezsporne – Samsung Galaxy S9 posiada aktualnie najlepszy wyświetlacz na rynku. Ekran flagowego smartfona Samsunga oferuje stabilną wydajność wyświetlania na najwyższym obecnie poziomi. Jest pierwszym testowanym przez DisplayMate wyświetlaczem uzyskującym najwyższe możliwe oceny we wszystkich testowych i pomiarowych kategoriach.

android p

Android P

2018-02-22

Google w Androidzie P ma wprowadzić sporo zmian. Nowe wydanie systemu ma skupić się na poprawie wydajności oraz ulepszeniu systemu zarządzania energią. Zmiany obejmą także dopasowania interfejsu systemu pod nowe typy ekranów: bez ramkowe panele z wycięciami w górnej części oraz elastyczne czy podwójne wyświetlacze. Położony zostanie także nacisk na mocniejszą integrację asystenta głosowego z interfejsem i aplikacjami firm trzecich.