Tworzymy użyteczne, wydajne i stabilne aplikacje mobilne na platformy Android i iOS.

PRZYJAZNY
INTERFACE

UŻYTECZNOŚĆ

WYDAJNOŚĆ
I NIEZAWODNOŚĆ

POMYSŁ

Uważamy, że każdy pomysł na aplikację mobilną wart jest przedyskutowania i rozważenia wszystkich za i przeciw realizacji projektu. Podczas dyskusji w szerszym gronie bardzo często pojawiają się nowe, cenne uwagi, spojrzenie z innej perspektywy na cechy i funkcjonalności, które czasem z przeciętnego pomysłu czynią coś wyjątkowego, użytecznego i wartościowego - w ten sposób tworzymy użyteczne i wydajne aplikacje na urządzenia mobilne.

aplikacje mobilne
projekt aplikacji mobilnej

PROJEKT

Zawsze staramy się by projekt, nawet w jego najwcześniejszej fazie zobaczył światło dzienne i miał kontakt z potencjalnymi, przyszłymi użytkownikami. Zawsze pamiętamy, że to użytkownicy są kluczowym elementem decydującym o powodzeniu projektu. Nawet najbardziej zaawansowany technicznie i wysublimowany projekt jeżeli nie generuje wartości dla użytkowania będzie martwy. Generowanie użyteczności przez nasze aplikacje to element naszej misji.

REALIZACJA

Realizujemy projekty pozostając w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Od etapu pracy nad pomysłem, poprzez tworzenie szczegółowej specyfikacji, wstępnych projektów wyglądu aplikacji i obsługi poszczególnych funkcjonalności, optymalizacji aż do etapu testowania i wdrożenia nasz zespół dba o stały kontakt ze zleceniodawcą prezentując kolejne etapy realizacji projektu oraz reagując na wszystkie uwagi zgłaszane przez zleceniodawcę. Wierzymy, że produkt finalny w postaci aplikacji jest tym lepszy im sprawniejszy jest przepływ informacji pomiędzy klientem a zespołem realizującym projekt.

współpraca z klientem
wdrożenie aplikacji mobilnej

WDROŻENIE

Nasza praca z klientem nie kończy się na oddaniu gotowej aplikacji w ręce użytkownika. Równie ważnym etapem współpracy jest etap wdrażania projektu wśród jego odbiorców. Zarówno w wypadku aplikacji wspierających biznes przeznaczonych dla użytkowników korporacyjnych jak i aplikacji promocyjnych wspieramy proces wdrożenia poprzez stały monitoring narzędzi analitycznych zaimplementowanych w aplikacjach jak i poprzez działania promujące aplikacje wśród użytkowników oraz działania poprawiające widoczność aplikacji na platformach dystrybucji Google Play i App Store.